ČSOB

ASP.NET Developer (Junior/Senior) pre ČSOB

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Pozícia / odvetvie

Informatika - software; IT analytik

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Tvojou úlohou bude podieľať sa na vývoji .NET MVC aplikácií určených na zjednodušenie a automatizáciu procesov v banke.
*Väčšinu pracovného času budeš programovať v C#, JavaScripte a HTML.
*Budeš súčasťou mladého dynamického kolektívu, ktorý sa nebojí výziev a nových technológií.
*Nebudeš len pasívne plniť zadané úlohy, ale budeš mať rozhodujúce slovo aj pri analýzach, návrhu, vývoji aplikácií a pri určovaní technologického smerovania tímu.
*Prispeješ k tvorbe aplikačnej dokumentácie a k vytváraniu postupov a návodov.
*Budeš asistovať pri nasadzovaní riešení do produkčného prostredia
*Pomôžeš pri identifikácií chýb v aplikáciách a s ich odstraňovaním.

Upresnenie platových podmienok

od 2000 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mesačná mzda sa pohybuje od 2000€ brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta
príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú #LI-JK

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

*Predchádzajúce skúsenosti s vývojom ASP.NET aplikácií
*Ovládanie programovacích jazykov C#, JavaScript, HTML, CSS
*Predchádzajúce skúsenosti s EntityFramework výhodou
*Základné znalosti Microsoft SQL
*Schopnosť pracovať samostatne a odvaha učiť sa nové veci
*Výhodou sú skúsenosti s JavaScript frameworkami (jQuery)
*Výhodou sú skúsenosti s komponentovými frameworkami (DevExpress, DevExtreme, Telerik)
*Výhodou sú skúsenosti s platformou Microsoft SharePoint alebo SharePoint Online
*Znalosť anglického jazyka (do úrovne pochopenia technickej dokumentácie)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie