Príležitosť pre absolventov SOŠ - práca na zaujímavých projektoch v zahraničí! (Ref. č.: PR/021624)

14.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Miesto práce: Zahraničie ostatné; Nitriansky kraj; okres Nové Zámky
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Strojárstvo, technika a rozvoj; Elektrikár
Ponúkaný plat (základná mzda): 800€ brutto + 350€brutto príplatok po skúšobnej dobe, prémie
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Kontrola a údržba testovacích systémov, poskytovanie technickej pomoci
* Definovanie testovacích kritérií a príprava vzorových testovacích modulov
* Plánovanie a vykonávanie technických zmien, kontrola ich funkčnosti
* Podpora výrobných závodov v oblasti údržby testovacích systémov
* Práca na projektoch
* Vedenie dokumentácie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

* Záujem o prácu v zahraničí na rôznych projektoch
* Ochota pracovať
* Technická zručnosť
* Elektrotechnická vyhláška §21
* Schopnosť čítať elektrotechnické schémy
* Anglický jazyk