Zvárač MAG/WIG

04.12.2019 HOGO GMBH
Arbeitsort: Österreich
Typ des Stellenangebots: Schweißer/in
Grundlohn: 2200 - 2500 EUR
Termin der Arbeit: Vereinbarung (ASAP)
Art des Arbeitsverhältnisses: Hauptberuf
Anzahl der offenen Stellen: 5

Informationen über die Arbeitsstelle

Stellenbeschreibung, Informationen über die Arbeitsstelle:

S okamžitým nástupom hľadáme zváračov na MAG/WIG
Ubytovanie hradíme v plnej výške
Práca na rakúsku kolektívnu zmluvu, máte 14 výplat v roku
Nemčina na úrovni rozumiem - odpoviem

Anforderungen an den Mitarbeiter

Erforderliche Bildung: Höhere Fachoberschulbildung
Geeignet für Absolventen: Nein
Führerschein: B

Allgemein erforderliche Kenntnisse:

Hľadáme zváračov MAG a WIG s okamžitým nástupom na celom území Rakúska!
Ubytovanie zabezpečené a hradíme v plnej výške
Nemáte žiadne skryté poplatky
máte 14 výplat v roku na rakúsku kolektívnu zmluvu
Nemčina na úrovni rozumiem-odpoviem

Životopisy v nemčine posielajte na email
Tel.: +43/ 676 565 5667

Informationen über die Gesellschaft

Charakteristik der Gesellschaft:

Sme personálna spoločnosť s 11-ročnou pôsobnosťou na rakúskom pracovnom trhu. Hľadáme nových pracovníkov, ktorí sa dohovoria po nemecky. Pracovné ponuky máme z oblasti stavebníctva, strojárstva a logistiky. Nájdete pozície aj pre vysokoškolákov s komunikatívnou nemčinou.
Pri pozíciách v stavebníctve akceptujeme dohovorenie sa po nemecky aspoň u jedného.
Životopis posielajte len v nemeckom jazyku.
Ubytovanie hradíme v plnej výške.
Zálohy sú možné a vyplatené priamo na váš účet.

Adresse:

HOGO GMBH
Wallerer Straße 49
Wels
Rakúsko

Ansprechpartner:

Gabriel Sulek
Wallerer Straße 49, Wels, 4600, Österreich
Tel: 00436765655667