Miesto práce: Slovensko
okres Banská Bystrica
Vlkanová
Továrenská 1
97631

Typ pracovnej ponuky: Manažment kvality, Výroba; Kontrolór
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- mesačne vyplácaný osobný príplatok vo výške 6 % zo základnej mesačnej mzdy
- 13., 14. plat
- perspektívne pracovné miesto v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť stravovania vo firemnej reštaurácii
- sociálny program

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
9. 7. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
9. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
Vykonáva všetky potrebné merania a skúšky na overenie akosti nakupovaného materiálu, rozhoduje o prijatí alebo zamietnutí dodávok.
Vedie záznamy a evidenciu o vykonaných skúškach.
Pripravuje podklady pre reklamovanie dodávok nespĺňajúcich požiadavky na kvalitu.
Pripravuje skúšobné plány a navrhuje skúšobné prostriedky na kontrolu kvality vstupujúceho materiálu.
Vypracováva a archivuje protokoly z overenia referenčných vzoriek nakupovaných dielov a rozhoduje o ich uvoľnení do sériovej výroby.
Vypracováva návrhy dohôd o kvalite pre nakupované diely.
Overuje v IMDS materiálové údaje nakupovaných dielov a rozhoduje o ich akceptovaní alebo zamietnutí.
Kontroluje dodržiavanie požiadaviek na kvalitu výrobkov v sklade materiálu.
Kontroluje dodržiavanie stanoveného systému značenia materiálu.
Je oprávnený pozastaviť výrobné operácie, ktoré nespĺňajú kvalitatívne požiadavky spôsobené nezhodnými nakupovanými dielmi.
Zodpovedá za vedenie, aktualizáciu systému evidencie a štatistického vyhodnocovania nameraných hodnôt pri kontrole dodávok.
Zabezpečuje externé merania a laboratórne skúšky súvisiace so vzorkovaním nakupovaných dielov.
Zabezpečuje plnenie ďalších úloh v rámci oddelenia kvality.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • samostatnosť
  • analyzovanie a riešenie problémov

Cudzie jazyky:
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Kuster - automobilová technika, spol. s.r.o.
97631 Vlkanová
Slovensko
Fax: +421484188477