Dlhodobá práca na dohodu : Manipulačný pracovník - vykladanie balíkov (od 19.00 - 3.00 hod)

21.11.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Logistické centrum GLS - Zvolen Budča
Banskobystrický kraj; okres Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,5 EUR/hod.
4,70€ (3,50€/hod+nočné príplatky 1,20€/hod od 22.00hod )
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

vykladanie balíkov z nákladného auta na pás

Pracovná doba od 19:00-03:00hod.

od 22.00 hod príplatok za prácu v noci 1,20€/hod

- dopravu a ubytovanie nezabezpečujeme

Iné výhody:

-možnosť výberu zmien,nie je potrebné pracovať každý večer
-výborné platové ohodnotenie
-možnosť zarábať popri škole alebo zamestnaní

Zaujala vás táto ponuka, ale nespĺňate podmienky prijatia? - využite možnosť "preposlať ponuku známemu" a pomôžte mu zamestnať sa.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

fyzická zdatnosť

dobrý zrak-čítanie štítkov

práca vhodná pre mužov !