#TsmeMy

    Controller, produkty a služby

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    : Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Ako súčasť komerčného kontrolingu, bude tvojou hlavnou úlohou spájať čísla s reálnym biznisom. Aktívne budeš spolupracovať na príprave nových produktov, propozícií, vyhodnocovať ich finančné dopady, pripravovať business case-y, spolupodieľať sa na rozhodovaní. Zároveň budeš zastávať rolu kontrolingu v rôznych projektoch a pripravovať analýzy produktov, propozícii, zákazníkov...

    Ponúkaný plat

    1200 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    1200,-€

    Termín nástupu do práce

    : dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    Min. 2 roky praxe a všeobecný prehľad vo finančnej oblasti, účtovníctve a controllingu (manažérskom účtovníctve).
    Záujem o technológie, financie.
    Schopnosť dospieť k biznis rozhodnutiam na základe analýz.
    Analytické myslenie, argumentačná zručnosť, tímový hráč, otvorený zmenám, komunikatívny a inovatívny, orientácia na výsledky, dobré analytické myslenie.
    MS Office (najmä MS Excel) na úrovni expert; znalosť SAP R/3.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!