#TsmeMy

    Senior controller

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    : Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    : individuálne analyzovať, hodnotiť a prezentovať predložené komplexné BC v oblasti B2B controllingu
    : samostatná príprava a tvorba BC potrebných pre finančne rozhodovanie (najmä v oblasti individuálnych zákazníckych riešení, B2B produktov)
    : konsolidácia vstupov, modelovanie, analýza, prezentácia odporúčania na schválenie a zlepšenie fin. výkonnosti
    : spolupodieľanie sa na rozhodovaní v oblasti komerčného individuálne analyzovať, hodnotiť a prezentovať predložené komplexné BC v oblasti B2B controllingu
    : participácia na projektoch, príprava analýz, business casov podľa pridelenej role
    : aktívne navrhovanie zlepšení systémov a procesov

    Ponúkaný plat

    1700 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    1700,-€

    Termín nástupu do práce

    : dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    : analytické a logické myslenie, schopnosť interpretovať finančné závery analýz a hľadať alternatívne riešenia, komunikačné schopnosti - zrozumiteľnosť, jasné, štrukturované závery a odporúčania analýz, asertivita, schopnosť zvládať časový stres, prezentačné zručnosti,
    : min. 6 rokov skúsenosti v oblasti financií, controllingu, investičného/finančného rozhodovania
    : široké skúsenosti a prax s business case modelingom a vyhodnocovaním (metóda NPV, atď.)
    : dobrá orientácia vo finančných výkazoch
    : znalosť MS Office s hlavným zameraním na Excel, PowerPoint na minimálne pokročilej úrovni

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!