Dátový layoutista

27.07.2019 Cromwell a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Bratislava
Bratislava-Lamač
Lamačská cesta 22
84103

Typ pracovnej ponuky: Informatika - správa systémov; Databázový analytik
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

*** ZÁKLADNÁ ZLOŽKA MZDY: 750 EUR (+ 25% prémie = 930 EUR),
*** zakotvené ZVÝŠENIE PLATU v pracovnej zmluve PO SKÚŠOBNEJ DOBE na 850 EUR (+ 25% prémie = 1060 EUR),
***Homeoffice,
- Zmluvne dohodnuté GARANTOVANÉ 1. ZVÝŠENIE PLATU po skúšobnej dobe,
- zmluva na DOBU NEURČITÚ s možnosťou dlhodobého zamestnania,
- práca v mladom kolektíve,
- osobné mzdové ohodnotenie,
- sociálny program (príspevok pri uzavretí manželstva, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok na kultúrne podujatie, posilňovňu a iné, odmena pri odpracovaných jubileách),
- teplú stravu v stravovacom zariadení zamestnávateľa,
- stravné lístky hradené zamestnávateľom nad minimálne sadzby,
- teambuildingové aktivity pre zamestnancov (vianočný večierok, športový deň v letných mesiacoch, firemné raňajky),
- ľahko dostupná lokalita priamo pri ŽST Lamač,
- ponúkame Vám prácu v stabilnej, renomovanej spoločnosti so silným menom a postavením na trhu, prácu so zaujímavými a jedinečnými technológiami v EU,
- otvorené dvere majú u nás i absolventi.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
750 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
8. 7. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
9. 7. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Na emailovú adresu našej spoločnosti email zašlite svoj životopis. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Náplň (druh) práce
* práca v designovacom programe PrintNET T
* práca s dátami v programe PrintApp
* spracovávanie štandardných aj neštandardných dátových súborov, úprava podľa charakteru zákazky
* spracovávanie a ukladanie zákaziek na spoločnom serveri, tvorba a dodržiavanie stromovej štruktúry adresárov zákaziek
* dekryptovanie a dekomprimácia súborov
* príprava dátových súborov a umiestnenie do definovaného priečinka, ktoré sú určené pre obálkovanie
* v prípade záujmu bližšie informácie ohľadom pracovnej ponuky na osobnom pohovore

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • XML - elementárna
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Windows - pokročilá
  • C# - pokročilá
  • Microsoft Access - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

časová flexibilita

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • analytické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • iniciatívnosť