Radca - zamestnanec elektronickej podateľne

30.07.2019 Okresný súd

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Trnavský kraj
okres Dunajská Streda
Dunajská Streda
Jesenského 2
92901

Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Štátna a verejná správa; Radca
Ponúkaný plat (základná mzda): 648 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
648,50 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
8. 7. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
8. 7. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 24

Pracovná oblasť:

Súdnictvo, prokuratúra, právo a podobné oblasti

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:21. 8. 2019Informácie pre záujemcu:Podmienkou zaradenia do výberového konania je podanie žiadosti o zaradenie do výberového konania.

Náplň (druh) práce
- zodpovedá za organizáciu práce a chod podateľne súdu, za správnosť založenia súdnych spisov, za správnosť údajov o novom návrhu vložených do elektronického súdneho registra,
- vedie elektronický súdny register,
- overuje platnosť E-kolku, zaevidovanie E-kolku do systému centrálnej evidencie poplatkov,
- zabezpečujú chod elektronickej podateľne súdu,
- prijíma a eviduje podania adresované súdu,
- vykonáva príjem pošty, triedenie bežnej pošty, triedenie doručeniek pre súdne oddelenia a správu súdu a expedíciu pošty,
- priebežne roznáša dennú poštu do oddelení súdu,
- vykonáva doručovanie a preberanie zásielok bez otvárania, ktoré obsahujú utajované skutočnosti a ďalej postúpi bezpečnostnému zamestnancovi
- zodpovedá za prijímanie a evidovanie podaní podpísaných zaručeným elektronickým podpisom,
- vybavuje elektronické podanie z aplikácie eŽaloby,
- vykonáva ďalšie práce podľa § 8, § 129 a § 130 Vyhlášky MS SR č. 543/2005 Z.z. v znení neskorších predpisov o Spravovacom a kancelárskom poriadku pre okresné súdy, krajské súdy, Špeciálny súd a vojenské súdy,
- je oprávnená na prístup a disponovanie s elektronickou schránkou zriadenou pre Okresný súd Dunajská Streda a vybavuje prijaté správy z ÚPVS

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie