#TsmeMy

    Hovorca pre korporátne záležitosti (externá komunikácia)

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Do nášho tímu externej komunikácie a verejných záležitostí hľadáme senior špecialistu externej komunikácie, ktorý sa chopí výzvy formovania a napĺňania mediálnej stratégie spoločnosti v oblasti korporátnej komunikácie. Môžeme vám sľúbiť, že to bude náročné. Na druhej strane však máte priestor na realizáciu, šancu stať sa trend setterom trhu a zažívať s nami chuť víťazstva. Ak vás ponuka osloví, budeme radi, ak zareagujete.
    AKÁ PRÁCA NA VÁS ČAKÁ:
    • Organizovať eventy, tlačové konferencie, PR kampane a iné formy stretnutí s médiami.
    • Tvoriť koncepciu, pripomienkovať obsah a vytvárať formu pre tlačové správy-
    • Pripravovať komplexné materiály pre vyhlásenia predstaviteľov spoločnosti ako napríklad stanoviská a vyhlásenia zástupcov spoločnosti.
    • Spolupracovať s PR agentúrou, vyhodnocovať kvalitu vzájomnej spolupráce.
    • Spracovávať kvantitatívny monitoring vnímania spoločnosti v médiách.
    • Pripravovať rozpočty a kalkulácie PR kampaní, eventov a tlačových konferencií.
    • Pripravovať komunikačné plány, koordinovať spoluprácu s interným a externým prostredím pri tvorbe obsahu a formy korporátnych komunikačných nástrojov.
    • Spolupracovať na podpore komunikácie firemnej kultúry, firemných hodnôt a ostatných kľúčových vnútro firemných aktivitách.
    MZDOVÉ PODMIENKY: Od 1.700 € brutto (finálnu základnú mzdu nastavíme podľa skúseností a seniority vybratého kandidáta) + ročný individuálny bonus podľa plnenia cieľov.
    ČO PONÚKAME
    Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru a skvelých kolegov. Okrem toho Vám ponúkame: ročný finančný bonus; širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu a kultúry; vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení; atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet a pod.); - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie; flexibilný pracovný čas; kompenzácia pri práceneschopnosti; 4 dni osobného voľna (nad rámec dovolenky).

    Ponúkaný plat

    700 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    1.700 € brutto/mesačne+ ročný individuálny bonus

    Termín nástupu do práce

    DOHODOU

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY:
    - Empatia v riešení zákazníckych požiadaviek i problémov.
    - Samostatnosť a iniciatívnosť pri vyhľadávaní a spracúvaní tém pre médiá.
    - Analytické myslenie a identifikácia trendov z dodávaných podkladov.
    - Odolnosť voči stresu, zvládanie konfliktov.
    - Osobná zodpovednosť za určené úlohy.
    - Výborné organizačné schopnosti, komunikatívnosť, asertivita a tímová spolupráca.
    - Príjemné a reprezentatívne vystupovanie.
    - Schopnosť rýchlo sa učiť a silný ťah na bránku.

    ODBORNÉ ZNALOSTI A PRAX:
    - Znalosť problematiky PR, mediálneho trhu a mediálneho prostredia.
    - Skúsenosť s prácou a s komunikáciou s médiami.
    - Výborný písomný i ústny prejav, znalosť štylistiky, gramatiky, schopnosť písať texty a tvoriť argumenty i posolstvá.
    - Skúsenosť s písaním tlačových správ, prípadne spravodajských alebo publicistických článkov.
    - Základné komunikačné alebo mediálne tréningy, kontakty na zástupcov médií.
    - Orientácia v oblasti sociálnych médií.
    - Prehľad v telco / IT oblasti.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!