Obchodník na špedíciu

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    LUNYS, s.r.o.,
    Hlavná 4512/96 ,
    Poprad - Matejovce
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    900 EUR
    900 € prvé 3 mesiace/ 1 000 € po 3 mesiacoch + 15 – 20% provízia z hrubého výnosu vyplácaná mesačne. Uvedený plat predstavuje minimum, ktoré bude vybranému kandidátovi ponúknuté. Spoločnosť Lunys s.r.o. zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe jeho skúseností mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý posilní náš tím obchodníkov.
Ak si človek so skúsenosťami z oblasti dopravy, ktorý sa nezľakne žiadnej výzvy, svoju prácu vykonávaš odhodlane a s nadšením, nenecháš sa odradiť, a možné prekážky nevnímaš ako problém, ale ako príležitosť na zdokonaľovanie, tak hľadáme práve Teba.
Náplňou tvojej práce bude:
- komunikácia s obchodnými partnermi
- získavanie nových klientov na Slovensku aj v zahraničí
- sprostredkovanie transportov pre klientov
- kontrola a realizácia transportu od naloženia po vyloženie
- práca s PC - internet, email, špedičné databanky
- vysoká flexibilita a žiadny stereotyp

Benefity a ďalšie výhody:

- služobné vozidlo, mobilný telefón
- príležitosť zamestnať sa v stabilnej spoločnosti, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 25 rokov
- firemná kultúra založená na vzájomnej úcte medzi kolegami a nadriadenými
- nadpriemerné finančné ohodnotenie províznou formou z každého zrealizovaného
obchodu vyplácané mesačne - svoj príjem máte vo svojich rukách a strop neexistuje
- možnosť spoluvytvárať úspech a rozvoj spoločnosti a tým sa profesionálne rozvíjať
- priestor na sebarealizáciu
- podpora rozvoja zamestnancov
- ocenenie výkonnosti
- možnosť nakupovať tovar v zamestnaneckých cenách v našich skladových prevádzkach
- bezplatné vzdelanie v oblasti logistiky
- príjemné pracovné prostredie a možnosť osobnej realizácie
- kariérny postup

Informácie pre uchádzača:

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite Váš životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov e-mailom. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Posúdené budú všetky životopisy. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí najviac zodpovedajú požiadavkám na obsadzovanú pozíciu. Ďakujeme.

Všeobecne požadované znalosti:

znalosť logistických tokov klientov spoločnosti
-všeobecný prehľad v oblasti dopravy
-komunikatívnosť, flexibilita, dravosť
-znalosť poľského a maďarského jazyka výhoda
-vysoké pracovné nasadenie
-schopnosť pracovať pod tlakom

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
    Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B