Vedúci vychystávacej linky

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    LUNYS, s.r.o.,
    Hlavná 98
    Poprad - Matejovce
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1000 EUR
    1 000 Eur/mesiac /Uvedený plat predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Spoločnosť Lunys s.r.o. zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe jeho skúseností mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 26.9.2019

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý posilní náš tím na pracovnej pozícii Vedúci vychystávacel linky.
Ak si človek, ktorý sa nezľakne žiadnej výzvy, veľmi rýchlo chápe širšie súvislosti, no pritom vníma aj dôležité detaily, ak dokážeš vyhodnotiť možné riziká a predchádzať tak problémom, tak hľadáme práve Teba. Niekoho, kto svoju prácu vykonáva odhodlane a s nadšením, nenechá sa odradiť, a možné prekážky nevníma ako problém, ale ako príležitosť na vylepšenie procesu.
Náplňou Tvojej práce bude:
- Tvorba, koordinácia, a implementácia výrobných a technologických procesov.
- Denné sledovanie efektívnosti .
- Kontrola dodržiavania pracovnej a technologickej disciplíny a pracovných postupov.
- Kontrola udržiavania poriadku na linke počas pracovnej doby.
- Navrhovanie opatrení a ich zavádzanie do praxe po zistení chýb a nedostatkov.
- Vedenie a aktualizovanie predpísanej dokumentácie.
- Dodržiavanie pracovného poriadku, pracovných inštrukcií, procedúr, disciplíny a BOZP.

Benefity a ďalšie výhody:

- príležitosť zamestnať sa v stabilnej firme, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 25 rokov
- práca v priateľskom prostredí a príjemnom kolektíve
- nové moderné priestory, vysoká úroveň technického vybavenia
- firemná kultúra založená na vzájomnej úcte medzi kolegami a nadriadenými
- možnosť spoluvytvárať úspech a rozvoj spoločnosti a tým sa profesionálne rozvíjať
- priestor na sebarealizáciu
- podpora rozvoja zamestnancov
- ocenenie výkonnosti
- mzda vždy vyplatená načas a v 100% výške
- príspevok pri životnom a pracovnom jubileu
- možnosť nakupovať tovar v zamestnaneckých cenách v našich skladových prevádzkach

Informácie pre uchádzača:

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite Váš životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov e-mailom. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Posúdené budú všetky životopisy. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí najviac zodpovedajú požiadavkám na obsadzovanú pozíciu. Ďakujeme.

Všeobecne požadované znalosti:

- schopnosť vyhodnotiť možné riziká, a predchádzať tak problémom
- pohotovo a premyslene riešiť neočakávané situácie
- schopnosť chápať širšie súvislosti
- analytické myslenie
- efektívne získavať a zdieľať informácie
- komunikovať asertívne, no taktne
- vedieť prijať nesúhlas a argumentovať aj pri náročných rozhovorov
- ochota k fyzickej práci

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Word, Skladové hospodárstvo