Zmenový majster

30.07.2019 Cromwell a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Bratislava
Bratislava-Lamač
Lamačská cesta 22
84103

Typ pracovnej ponuky: Výroba; Majster výroby
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Nástupná mzda pozostáva zo základnej zložky OD 900€ (v závislosti od skúseností) + variabilnej zložky 25% + príplatkov za nočnú prácu, víkendy, sviatky a prípadný nadčas = nástupná mzda v priemere OD 1100€ brutto

- zmluva na dobu NEURČITÚ s možnosťou dlhodobého zamestnania,
- osobné mzdové ohodnotenie
- sociálny program (príspevok pri uzavretí manželstva, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok na kultúrne podujatie, posilňovňu a iné, odmena pri odpracovaných jubileách),
- teplá strava v stravovacom zariadení zamestnávateľa,
- stravné lístky hradené zamestnávateľom nad minimálne sadzby,
- preplácanie oprávnených nákladov na rekreáciu
- teambuildingové aktivity pre zamestnancov (vianočný večierok, športový deň v letných mesiacoch, firemné raňajky),
- ľahko dostupná lokalita priamo pri ŽST Lamač,
- ponúkame Vám prácu v stabilnej, renomovanej spoločnosti so silným menom a postavením na trhu, prácu so zaujímavými a jedinečnými technológiami v EU.
Po vzájomnej dohode možné zabezpečenie ubytovania na náklady zamestnávateľa.
+ hradené ubytovanie

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
900 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
4. 7. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
4. 7. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Polygrafia

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Na emailovú adresu našej spoločnosti email zašlite prosím svoj životopis. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov. Ďakujeme

Náplň (druh) práce
- riadenie a organizovanie polygrafickej výroby podľa pokynov nadriadeného
- rozdeľovanie pracovných povinností, tak aby bola zabezpečená plynulá prevádzka výroby
- kontrola práce a výkonnosti zamestnancov
- hodnotenie práce a výkonnosti zamestnancov
- kontrola kvality a presného množstva všetkých vstupných a výstupných materiálov
- kontrola technického stavu zariadení na zverenom úseku
- vedenie potrebnej dokumentácie k riadeniu výroby

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
nepretržitý pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • organizovanie a plánovanie práce
  • vedenie ľudí

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- Organizačné a manažérske schopnosti.
- Skúsenosti s riadením kolektívu minimálne 5 osôb.
- Technická zdatnosť.
- Flexibilita -Práca v zmennej prevádzke vrátane víkendov.
- Mechanická zručnosť (výhodou technické/strojárske vzdelanie)
- Bezúhonnosť

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť