Elektromontér

11.10.2019 Grossmann Elektrotechnik s. r. o.

Miesto práce: Slovenská republika, Zahraničie ostatné; Banská Bystrica, Bratislava, Košice, okres Nitra, okres Prešov, okres Trenčín, Trnava, okres Žilina
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Elektrotechnika a energetika; Elektromechanik
Ponúkaný plat (základná mzda): 12,5 EUR/hod.
cena podľa miesta stavby, zaradenia, praxe a znalosti cudzích jazykov
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Elektroinštalácia dopravníkových systémov, montáž a zapájanie káblov a elektrokomponentov podľa technickej dokumentácie v súlade s platnou legislatívou a normami.

Iné výhody:

- ubytovanie a cesta plne hradené zamestnávateľom
- stabilné a dlhodobé zamestnanie
- pravidelné platby

V prípade vážneho záujmu o ponúkanú prácu nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu na praca @ grossmann-group.sk alebo telefonicky na tel.č. 0907 447 474. Radi Vám poskytneme bližšie informácie o danej pozícii.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- platná vyhláška
- znalosť práce vo svojom odbore
- dobrá organizácia a kvalita práce
- flexibilita a ochota pracovať v zahraničí a na smeny
- znalosť NJ a AJ výhodou
- vodičský preukaz sk.B