Nákupca s nemeckým jazykom

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Miesto výkonu práce je Poprad.
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1082 - 1328 EUR
    Mesačne od 1082€ (a viac v závislosti od praxe a odborných skúsenosti), bonus za dochádzku 50€ mesačne, mesačné prémie do 15%, dovolenková a vianočná odmena.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Na oddelenie nákupu hľadáme komunikatívneho, asertívneho a spoľahlivého kolegu/kolegyňu s aktívnou znalosťou cudzieho jazyka - nemecký jazyk.

Čo bude Vašou náplňou práce?

Zabezpečovať materiálové vstupy pre proces výroby v súlade s organizačnými smernica a požiadavkami SAP pri efektívnom vynakladaní finančných prostriedkov.

• Spravovať databázu existujúcich dodávateľov ako aj aktívne vyhľadávať nových dodávateľov.
• Viesť rokovania s dodávateľmi o cenách a platobných podmienkach, dodacích a zmluvných podmienkach.
• Zabezpečovať logistiku dodávok v spolupráci s ostatnými oddeleniami spoločnosti.
• Riadiť výšku a zloženie skladových zásob s prihliadnutím na zamedzenie vzniku nepotrebných zásob ako aj na zabezpečenie plynulého chodu výrobného procesu.
• V prípade chybovosti reklamovať dovezený materiál u dodávateľa.

Benefity a ďalšie výhody:

• Odmeny pri výročiach,
• dovolenková a vianočná odmena,
• bonus za dochádzku 50€ mesačne,
• vstup do fitka GOLEM len za 2,88 €/mesačne,
• poukážky na regeneráciu RELAX PASSY dvakrát ročne v hodnote 80€,
• jazykové kurzy- zdarma,
• akcie pre zamestnancov a ich rodiny - firemná lyžovačka, rodinný deň, Mikuláš, Vagonárske korčuľovanie a množstvo ďalších podujatí.

Informácie pre uchádzača:

• V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám žiadosť so štruktúrovaným životopisom.
• Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo.
• Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Všeobecne požadované znalosti:

• Komunikačné schopnosti, schopnosť vyjednávania, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita,
• skúsenosti z oblasti výrobnej spoločnosti- výhodou,
• veľmi dobré schopnosti v oblasti vyjednávania a organizácie práce,
• znalosť práce v programe SAP- výhodou,
• prax min. 2 r. na podobnej pozícií- výhodou,
• znalosť jedného cudzieho jazyka- nemecký jazyk.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (pokročilý - C1)
    Nemecký jazyk (pokročilý - C1)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B