Manipulant lisovne 5,00 €/hod v čistom Malacky

08.10.2019 Maxin's quality services, s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Malacky
Malacky
Továrenská 2206/13
90101

Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Výroba; Obrábač kovov, Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 520 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- dostaneš za každú hodinu v práci 5,00 € v čistom ak nepotrebuješ ubytovanie alebo dostaneš za každú hodinu v práci 4,50 € v čistom a ubytovanie máš ZDARMA

Po odpracovaní prvého týždňa ťa čaká BONUS 50 € a ďalších 50 € po odrobených 3 mesiacoch. Dones si svojho známeho a dostaneš ďalších 50 €

- príspevok na ubytovanie 150€ v čistom
- príspevok na cestovanie (50 km od Malaciek)
- pravidelné zálohy
- stravné lístky
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- komplexná starostlivosť koordinátorom

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
520 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
2. 7. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
10. 10. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 24

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnania

Náplň (druh) práce
- manipulácia s komponentmi
- vykládka a nakládka komponentov do lisovacieho pásma
- miesto výkonu práce: Malacky

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Certifikáty

Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

- skúsenosti s danou pozíciou sú výhodou, avšak určite nie kritériom
- práca je vhodná pre absolventov aj nováčikov v danom obore

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Maxin's quality services, s. r. o.
Bajkalská 22
82109 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Tel: +421907797341