Pracovník živočíšnej výroby v chove ošípaných

29.07.2019 Dan - Slovakia Agrar, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Slovensko, Nitriansky kraj, okres Komárno

okres Komárno
Typ pracovnej ponuky: Poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo, Výroba; Dojička, Operátor strojov a zariadení, Poľnohospodársky technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 728 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

• Práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti,
• okrem základnej zložky mzdy prislúcha zamestnancovi variabilná zložka mzdy v min. výške 20% zo základnej zložky,
• zaujímavý balík benefitov (300 Eur na cafeteriu a ďalšie atraktívne benefity),
• jazykové kurzy,
• priestor pre kariérny rozvoj,
• pravidelné teambuildingové akcie.
+ hradené ubytovanie

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
728 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
2. 7. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
3. 7. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Náplň (druh) práce
• Starostlivosť o ošípané na farme a ich ošetrovanie,
• ochrana a zabezpečenie zdravia a hygieny zvierat,
• dodržiavanie a zabezpečovanie čistoty v maštaliach vrátane ich dezinfekcie,
• asistencia veterinárnemu lekárovi podľa jeho pokynov,
• zabezpečenie presunu zvierat v rámci farmy vrátane nakládky zvierat,
• kontrolovanie a dohľad nad funkčnosťou a plynulosťou prevádzky zariadení maštalí, vrátane kŕmneho zariadenia a monitorovacieho zariadenia,
• zabezpečenie wellfaru zvierat,
• vedenie evidencie,
• plniť ďalšie pokyny priameho nadriadeného.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie v odbore poľnohospodárstvo - farmárstvo
Stredné odborné vzdelanie v odbore poľnohospodár - farmárstvo
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • spoľahlivosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)