Opravár v dielni s C+E vod. preukazo

30.07.2019 Dan - Slovakia Agrar, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Dunajská Streda
Veľký Meder
Nový Dvor NULL
93201

Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel; Opravár
Ponúkaný plat (základná mzda): 4 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- okrem základnej zložky mzdy prislúcha zamestnancovi variabilná zložka mzdy v min. výške 20% zo základnej zložky,
- zaujímavý balík benefitov (300 Eur na cafeteriu a ďalšie atraktívne benefity),
- stravné lístky v hodnote 4 Eur plne hradené zamestnávateľom na elektr. stravovacej karte
- jazykové kurzy
- priestor pre kariérny rozvoj
- pravidelné teambuildingové akcie
- zaujímavý balík benefitov

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
4 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
2. 7. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
3. 7. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvoDoprava

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Náplň (druh) práce
- práca v rastlinnej výrobe,
- práca v dielni, oprava a údržba poľnohospodárskych strojov,
- obsluha a vedenie vozidla,
- plnenie prepravných úloh podľa zadaného harmonogramu,
- starostlivosť o vozidlo.

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Certifikáty

Doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča a Doklad o psychickej spôsobilosti vodiča podľa zákona č. 8/2009 Z.z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 86 až 89)
Kvalifikačná karta vodiča, Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku podľa zákona č. 280/2006 Z.z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov v znení neskorších predpisov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina C + E

Ďalšie požiadavky:

- bezúhonnosť, seriózny prístup k práci, flexibilita

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť