Zdravotnícky laborant

25.09.2020 CYTOPATHOS spol. s r.o.

Miesto práce: Bratislavský kraj, Juhomoravský kraj, Nitriansky kraj, Trnavský kraj; Bratislava, okres Malacky, okres Pezinok, Senec, okres Senica, okres Skalica
Typ pracovnej ponuky: Laborant
Ponúkaný plat (základná mzda): 450 - 1650 EUR
základná zložka 450 € plus výkonnostná zložka od 1200 €
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

príjem a spracovanie biologického materiálu v plnom rozsahu činnosti zdravotníckeho laboranta na úseku histologickej diagnostiky

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vyššie odborné vzdelanie
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno

základné znalosti práce s počítačom, zmysel pre kolektívnu prácu, schopnosť riešiť problémové situácie,