Pracovníci do tlačiarne v Košiciach

17.10.2019 PROPLUSCO spol.s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska
Miesto práce: okres Košice
Typ pracovnej ponuky: Brigádnik
Ponúkaný plat (základná mzda): 3 EUR/hod.
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Brigáda v tlačiarni
- jednoduché vkladanie príloh do novín
- práca na každý večer okrem soboty (cca 3-4 hod)
- motivačná odmena závislá od šikovnosti
- vek od 18 rokov
- výhodou bydlisko v okolí Letnej ulice

CV zasielať na email
Kontakt: 0911966544

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.
Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania, a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

PROPLUSCO spol.s r.o.
Staré Grunty 36
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Tkáčová
Staré Grunty 36, Bratislava, 84104, Slovenská republika
Tel: 0911 966 544