Skladník

25.07.2019 PRETOLOG s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Žilina
Žilina
P.O.Hviezdoslava 8194/85
01001

Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 624 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- základná zložka mzdy 624,- € + s príplatkami a prémiami od 900,- €
- víkendy a sviatky voľné
- zamestnanecké zľavy na výrobky
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
- príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce
- práca na pracovnú zmluvu, v prípade spokojnosti práca na dobu neurčitú

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
624 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
2. 7. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
2. 7. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 6

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaLogistika, skladovanie a poštové služby

Náplň (druh) práce
- Príjem a vydaj potravinárskych výrobkov, tovaru, materiálu MTZ,
- ručná manipulácia,
- obsluha skladových mechanizovaných prostriedkov (VZV, NZV),
- práca so skenerom,
- správne uskladnenie, vedenie evidencie
- práca na 2 zmeny (6:00 - 14:30, 13:30 - 22:00)

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Certifikáty

Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

- prax s obsluhou VZV,
- platný preukaz na obsluhy motorových vozíkov,
- zodpovednosť,
- samostatnosť,
- komunikatívnosť
- čistý register trestov

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky. Ďakujeme za pochopenie.