Znalec oceňovania komerčných nehnuteľností (Ref. č.: PR/021590)

16.09.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Reality a stavebníctvo, Vrcholový manažment; Finančný analytik, Risk manažér, Rozpočtár, kalkulant
Ponúkaný plat (základná mzda): 1380 - 1800 € brutto, v prípade RICS certifikácie viac
Termín nástupu do práce: Dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Vypracovanie ocenení komerčných nehnuteľností a pozemkov v súlade so štandardami RICS.
- Príprava trhových analýz a štúdií pod vedením senior RICS certifikovaného znalca.
- Komunikácia so zákazníkmi a prezentácia výsledkov.
- Spoluúčasť na obhliadkach nehnuteľností.
- Komunikácia s úradmi ohľadom potrebných informácií/dokumentov.

Iné výhody:

- Koncoročný bonus, referral bonus, bous pri narodení dieťaťa.
- Flexibilná pracovná doba, možnosť home officu.
- Dovolenka nad rámec zákona.
- Rozvoj a vzdelávanie. Možnosť získania certifikácie RICS.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

- Vysokoškolské vzdelanie (ekonomické alebo stavebníctvo).
- Minimálne 3-ročná prax v oblasti oceňovania komerčných nehnuteľností, nie rezidenčných!
- Anglický jazyk pokročilý slovom i písmom /C1/.