Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Hlavná pracovná náplň:
- obsluha automatizovnej linky,
- dopĺňanie materiálu do jednotlivých sekcií zverenej linky,
- identifikácia prestojov automatizovanej linky podľa inštrukcií,
- kontrola vyťaženosti linky podľa inštrukcií.

Benefity a ďalšie výhody:

- jednozmenná prevádzka od 7:00 do 16:15 hod (systém voľných piatkov)
- 30 minútová neplatená obedná prestávka + 2x10 minútová platená prestávka,
- dochádzkový bonus vo výške 60€,
- príspevok na dopravu od 0 -30€ podľa vzdialenosti,
- zabezpečené stravovanie priamo v závode - menu len za 0,84 €,
- polročné prehodnotenie platu,
- bonus za 100%-nú dochádzku,
- ročná odmena,
- bonus za odporučenie zamestnania vo výške 200 €,
- sociálny program,
- práca v čistom a bezpečnom prostredí,
- garancia práce,
- garancia mzdy v plnej výške a načas,
- možnosť kariérneho postupu,
- zázemie perspektívnej spoločnosti.

Informácie pre uchádzača:

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám žiadosť a štruktúrovaný životopis poštou alebo e-mailom, prípadne je možné prísť osobne na Personálne oddelenie.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Všeobecne požadované znalosti:

- manuálna zručnosť,
- zodpovednosť, flexibilita a smostatnosť,
- spoľahlivá dochádzka a pracovné nasadenie,
- schopnosť pracovať v tíme a zopdovedať za kvalitu odvedenej práce,
- ochota a chuť sa vzdelávať.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    študent – stredná škola
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno