Kuchar

02.12.2019 AQUAPARK Poprad, s.r.o.
Miesto práce: Kuchár
okres Poprad
Typ pracovnej ponuky: Kuchár
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 1000 EUR
Platové podmienky sú ponúkané za odpracovaný fond v danom mesiaci, záleží na odpracovaných víkendoch, mzda brutto 1 000 eur.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy).
Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov.
Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
Podieľanie sa na príprave jedálneho lístka.
Organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál.
Kontrola kvality hotových jedál.
Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín.
Aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku pokrmov.

Iné výhody:

Oblečenie pre zamestnanca, príspevok na stravu, strava zabezpečená priamo u zamestnávateľa, zamestnanecká zľava v gastro zariadeniach, vstupy do aquaparku pre zamestnanca a jeho rodinných príslušníkov, vstupenky na rôzne športové a kultúrne podujatia.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B, B1

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť AQUAPARK Poprad s.r.o. je orientovaná na hotelový (3*** a 4 **** hotely) , kongresový a aquaparkový business, služby zdravotníckeho zariadenia. Je to výnimočný špičkový projekt ocenený viacerými certifikátmi v oblasti enviromentalistiky, ekológie, hotelových a reštauračných služieb, s medzinárodnou klientelou a s významným postavením na slovenskom trhu cestovného ruchu.
www.aquacity.sk

Oblasť pôsobenia:

Hotelové a podobné ubytovanie

Adresa:

AQUAPARK Poprad, s.r.o.
Športová 1397/1
Poprad
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Palovčíková
Športová 1397/1, Poprad, 058 01, Slovenská republika
Tel: +421 917 329 257