Operátor výroby

23.09.2019 Hyundai Transys Slovakia s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Žilina
Žilina
Bratislavská 3691
01001

Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel, Výroba; Operátor strojov a zariadení, Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda): 765 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Nástupná mzda 765 € + variabilná zložka mzdy 150 € / mesiac
- Zvýšenie základnej mzdy už po 6 mesiacoch o 30 €, po ďalších 6 mesiacoch o 30 €
- Príplatok za nočnú prácu 1,50 € / hodina, sobota s 50 % zvýhodnením, nedeľa/sviatok so 100 % zvýhodnením
- Zimný a letný bonus vo výške 55 % základnej mesačnej mzdy, ročný výrobný bonus 500 €
- Darčekový bonus 100 €
- Príspevok na rekreáciu
- Bonus "Zamestnanec mesiaca" v hodnote 50 €
- Príspevok na dopravu 15 € / mesiac
- Stravné lístky v hodnote 3,60 € + bufet
- Narodeninové poukážky v hodnote 25 €
- Príspevok do 3. piliera
- Zdarma doprava na všetky zmeny z autobusovej stanice Žilina do závodu a naspäť
- Spoločné večere, teambuildingy, spoločenské podujatia
- Množstvo príspevkov zo sociálneho fondu, príležitostné darčeky
- Zľavy u vybraných obchodných partnerov v Žiline a okolí (reštaurácie, obchody, wellness, športoviská)
- Príjemné, nové a čisté pracovné prostredie v modernom závode

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
765 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
27. 6. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
26. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
- montážne a manuálne práce na výrobnej linke
- práca s náradím, obsluha manipulátorov a zariadení
- manipulácia s materiálom
- trojzmenná prevádzka
- práca v stoji

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

- Manuálna zručnosť
- Zodpovednosť, spoľahlivosť
- Dobrý zdravotný stav
- Pracovná disciplína
- Časová flexibilita (podmienka práce na všetky 3 zmeny)

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Hyundai Transys Slovakia s. r. o.
Bratislavská cesta 119
01001 Žilina
Slovensko