ČSOB

Klientsky pracovník kontaktného centra pre ČSOB

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ahoj budúci kolega. Navrhujem tykanie, lebo v našom veľkom tíme si tykáme všetci. Keďže nám záleží na tom, aby sa náš nový kolega cítil v práci príjemne a aby mu práca sedela, tu je zopár praktických info pre Teba.
* Vedel si že....?
*U nás plat nemá strop? Na variabilnej zložke si môžeš zarobiť, koľko len chceš. Záleží iba od Tvojej šikovnosti.
*Kontaktujeme iba našich existujúcich klientov, žiadne studené kontakty.
*Po úspešnom absolvovaní prvého kola pohovoru, si môžeš naše kontaktné centrum ísť pozrieť osobne a uistiť sa, či je to to pravé pre Teba.
* Na čo sa môžeš tešiť v úvode?
*Na kvalitné školenie, ktoré Ťa pripraví na telefonáty so zákazníkmi. Tempo zaškolenia Ti prispôsobíme a telefonovať začneš až keď si sám budeš istý, že to zvládneš bez zbytočných stresov. Mentor a skúsenejší kolegovia Ti vždy ochotne poradia.
*Ako bude vyzerať Tvoj deň?
*Telefonovanie našim klientom s ponukou produktov ČSOB finančnej skupiny na mieru
*Administratívne spracovanie dohodnutých obchodov
*Chatovanie na našej webstránke s klientmi, ktorí majú záujem o naše služby či produkty
* Čo u nás môžeš čakať?
*Prácu v príjemnom kolektíve ľudí a v moderne zariadených priestoroch
*Tím lídra, ktorý Ťa bude podporovať
*Stabilný príjem, ktorým si môžeš byť istý každý mesiac
*Pracovný čas PO-PIA, takže si môžeš užiť voľné víkendy
*Kariérny postup naprieč celou ČSOB finančnou skupinou
*Ak sme Ti sympatický, pošli nám svoj životopis. Tešíme sa na stretnutie s Tebou!

Upresnenie platových podmienok

od 910 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda: 910 € + neohraničený provízny systém vyplácaný mesačne
príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú. #LI-IK

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

výborne komunikačne zručnosti proklienska orientácia stredoškolské vzdelanie s mauritou

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno