Hľadáme šikovného študenta na oddelenie Pricingu!

20.11.2019 IBM International Services Centre s.r.o.
Miesto práce: Pribinova, Bratislava, Slovensko
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo; Finančný analytik, Rozpočtár, kalkulant
Ponúkaný plat (základná mzda): 4 Eur/hodina
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Si študent 3. alebo 4. ročníka vysokej školy s ekonomickým zameraním a hľadáš dlhodobú brigádu?
Toto je ideálna šanca pre teba! Máš možnosť vyskúšať si prácu nadnárodnej korporácii už počas tvojho štúdia a získať neoceniteľné skúsenosti.

Čo potrebuješ vedieť:
- Rozprávať po anglicky
- Ďalší z jazykov je výhodou (nemčina/ španielčina/ taliančina)
- Ovládať MS Excel
- Vedieť logicky rozmýšľať
- Byť flexibilný a komunikatívny

Čo budeš u nás robiť:
- Vytvárať finančné analýzy cenových ponúk v súvislosti s odôvodnením cien
- Hodnotiť ziskovosť cenových ponúk, a s tým súvisiace posúdenie miery rizika
- Komunikácia s obchodným, právnym, účtovným a technickým oddelením, poskytovať rady a doporučenia týkajúce finančnej stránky obchodu
- Zabezpečiť, aby bolo všetko v súlade s obchodnými a internými predpismi

Čo ti ponúkame:
- Zaškolenie a získanie relevantných skúseností
- Flexibilitu a možnosť zladenia práce a štúdia
- Pridelený notebook a možnosť využívať angličtinu každý deň
- Mladé dynamické prostredie v medzinárodnej firme a multinárodného teamu
- Možnosť získania trvalého pracovného pomeru po ukončení štúdia

Pošli svoj životopis už dnes!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – vysoká škola
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
Španielsky jazyk (mierne pokročilý - B1)
Taliansky jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Adresa:

IBM International Services Centre s.r.o.
Krasovského 14
Bratislava - mestská časť Petržalka
Slovenská republika
www.ibm.com/sk-sk/