Junior Sales manažér/ka pre bannerovú reklamu

19.09.2019 Zoznam, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Miesto práce sa nachádza v Bratislave.
Bratislavský kraj; okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Account manager, Key account manager, Obchodný manažér, Obchodný referent
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
Plat je dvojzložkový, fix + variabilná časť, ktorá sa odvíja od vašich dosiahnutých obchodných výsledkov. Bližšie informácie vám radi poskytneme na pohovore.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- Zabezpečovanie kompletnej starostlivosti o klientov
- Rozvoj a poskytovanie kvalitnej starostlivosti súčasným klientom
- Rozvoj aktívnych kontaktov a vzťahov s klientmi
- Prezentácia produktov a služieb zoznam.sk
- Monitoring trhu
- Vypracovanie cenových ponúk
- Uzatváranie zmlúv, zodpovednosť za kontinuálny nárast predaja a podielu na trhu
- Aktualizácia prezentácií a cenníkov.

Iné výhody:

- Mobilný telefón
- Maximálna možná miera samostatnosti
- Gastrolístky v plnej výške hradené zamestnávateľom
- Pružný pracovný čas

Informácie pre uchádzača:

- Komunikatívnosť
- Analytické myslenie
- Schopnosť posúdiť/zhodnotiť, navrhnúť a zadať
- Tímový hráč
- Obchodné zručnosti
- Flexibilita

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word, Používateľ MS Windows