Zástupca šéfredaktora

19.09.2019 positive software s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Nové Mesto
Škultétyho 18
83103

Typ pracovnej ponuky: Média a žurnalistika; Redaktor, Šéfredaktor
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Mesačný plat tvorený:
- Základnou zložkou od 800 až 1 300 EUR (brutto) - dohodou podľa typu úväzku a kvality zručností (pri vyššej zdatnosti poskytujeme aj vyšší nástupný plat)
- Variabilnou zložkou (bonusy, prémie, odmeny) podľa

Základné benefity:​
- Vianočné odmeny
- Športový program Multisport
- Bezodný pohár kávy, ovocie, sladkosti a občerstvenie na pracovisku
- Možnosť zamestnaneckého programu zdravotnej starostlivosti VIP Union www.vipunion.sk
- Teambuildingy a spoločné akcie, kompletne hradené spoločnosťou
- Uvoľnené pracovné prostredie v mladom kolektíve v širšom centre Bratislavy
- Podpora kariérneho rastu

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
800 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
25. 6. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
22. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Kultúra, umenie, TV a vydavateľstvo

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Osobný pohovor

Náplň (druh) práce
Chceš písať pre finančný časopis Financial Report?

Dokážeš získať štatistické údaje z finančných inštitúcií a dostupných databáz (NBS, Eurostat) a spracovať ich do prehľadných tabuliek a grafov?

Zaujímaš sa o dianie na finančných trhoch, vieš si vyhľadať zdroje a spracovať ich do článkov s pointou?

Opis pracovnej pozície:
Ponúkame prácu cieľavedomému redaktorovi/redaktorke s možnosťou kariérneho rastu pre nezávislý finančný magazín Financial Report.

- Dohľad nad prípravou edičného plánu dvojmesačníka
- Prerozdeľovanie tém ostatným redaktorom
- Plánovanie, príprava a autorské spracovanie vlastných redakčných textov so zameraním na finančné spravodajstvo
- Získavanie a navrhovanie zaujímavých ekonomických tém, práca so zahraničnými zdrojmi
- Spracovanie tlačových správ, účasť na tlačových konferenciách
- Budovanie siete odborníkov na dané ekonomické témy
- Výber fotografií, v prípade potreby fotografovanie
- Natáčanie video rozhovorov
- Práca so sociálnymi sieťami
- Spolupráca s marketingovým a obchodným zástupcom

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventazdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 9:00
do 15:30

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Pošli nám svoje CV spolu s minimálne tromi ukážkami svojej publikačnej činnosti (môže byť aj školský projekt) a pár vetami nás presvedč o tom, prečo si máme vybrať práve teba. Toto všetko pošli na adresu email

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

positive software s. r. o.
83103 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko
Tel: +421903012102