Grafik Nitra

31.07.2019 FaxCopy a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Nitra
Štefánikova 62
94901

okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Média a žurnalistika; Grafik
Ponúkaný plat (základná mzda): 2,93 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Celkový plat na pozícii sa pohybuje od 800,-€ do 950.-€, od 2,93/hod. základ (500,-€ mes) + 160€ osobné ohodnotenie + cca 100€ provízie z predaja (počas skúšobnej doby garantovaná) + príplatky za sobotu a nedeľu.

Práca priamo so zákazníkom v stabilnej spoločnosti s možnosťou profesijného rastu.

Ponúkame zamestnanecké zľavy a výhody, narodeninové voľno, program Multisport.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
2,93 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
24. 6. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
24. 6. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

PolygrafiaObchod, marketing a reklama

Náplň (druh) práce
- Obsluha zákazníkov a poskytovanie služieb,
- vyhotovovanie grafiky podľa požiadavky klienta,
- návrhy oznámení, pozvánok, bannerov, polepov a rôznych iných produktov, ktorých výrobu ponúkame v našich predajniach.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventamladistvého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 9:00
do 21:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
mladistvého

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Polygrafia a médiá
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca
  • informačná gramotnosť
  • tvorivosť (kreativita)
  • technická gramotnosť

Počítače:
  • Adobe Photoshop - elementárna
  • Corel Draw - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- skúsenosť v oblasti predaja a služieb sú výhodou, prípadne prax v príbuznej oblasti, polygrafii a pod.),
- podmienkou je znalosť grafických programov a oblasti polygrafie,
- výhodou je prax v kontakte so zákazníkom, v maloobchodnom predaji, službách alebo podobnej oblasti pôsobenia,
- očakávame komunikatívneho kandidáta, ktorý bude aktívne pracovať so zákazníkom a bude súčasťou kolektívu predajne.