Vrátnik - informátor

14.09.2019 Lauvias s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Komárno
Komárno
Hadovská cesta 19
94501

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Pomocné práce a brigády; Telefonický operátor, Vrátnik
Ponúkaný plat (základná mzda): 520 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
520 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
24. 6. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
21. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Hospodárska správa, prevádzka, požiarna ochrana a BOZP

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:pohovor s uchádzačmi

Náplň (druh) práce
Poskytovanie informácií návštevám a ich navigovanie v rámci objektu, kontrola a evidencia odchádzajúcich a prichádzajúcich dopravných prostriedkov, evidovanie návštev a ich nacionálií v obmedzenom rozsahu, vydávanie a evidencia kľúčov od uzamykateľných miestností k tomu oprávneným osobám, kontrola uzamknutosti miestností a vchodových dverí budov podľa potreby, udržiavanie čistoty a poriadku v stráženom objekte ako aj dodržiavanie všetkých pokynov určených v smernici pre výkon služby.

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
nepretržitý pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Certifikáty

Preukaz odbornej spôsobilosti pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany a pátrania (typu „S“) alebo pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany, pátrania, odbornej prípravy a poradenstva a pre prevádzkovateľov (typu „P“) podľa zákona č. 473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (zákon o súkromnej bezpečnosti) (§ 16)

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B