Opatrovateľ/ka

11.08.2019 Sociálny dom ANTIC n.o., Bardejov
Miesto práce: Slovensko
okres Bardejov
Bardejov
Pod papierňou 71
08501

Typ pracovnej ponuky: Služby, Zdravotníctvo a farmácia; Au-pair, Domáca opatrovateľka
Ponúkaný plat (základná mzda): 560 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Práca v príjemnom prostredí a kolektíve. Stravovanie zabezpečené priamo v zariadení. Zaškolenie a ďalšie vzdelávanie podporované.

K hrubej mzde je každý mesiac pridávaná pohyblivá zložka mzdy - osobné hodnotenie zamestnanca. Taktiež sú poskytované mzdové zvýhodnenia za prácu v sobotu a nedeľu, za prácu v noci a za odpracovaný sviatok.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
560 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
24. 6. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
22. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Sociálne služby

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Zo zaslaných žiadostí a životopisov budú vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor.

Náplň (druh) práce
Stará sa o PSS odkázaných na pomoc inej fyzickej osoby:
- vykonáva komplexnú starostlivosť o imobilných klientov,
- stará sa a vykonáva osobnú hygienu PSS, pomáha pri kúpaní a kúpe PSS, podáva stravu,
- vykonáva manipulácie so špinavou a čistou bielizňou vrátane dezinfekcie,
- stará sa o dezinfekciu zdravotníckych pomôcok a potrieb,
- vykonáva pomocné práce zdravotníckeho charakteru a ďalšie opatrovateľské činnosti podľa pokynu nadriadených.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v odbore opatrovat.starostlivosť v zariad.soc.star.a v zdrav.zar./ŠP/
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore zdravotnícky asistent

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

Hľadáme kolegyňu/kolegu s pozitívnym prístupom k práci a k seniorom.

Poprosím o zasielanie životopisov a žiadostí o prijatie do zamestnania spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na uvedenú e-mailovú adresu.: email
Ďakujeme

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • iniciatívnosť
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť
  • empatia
  • sebaovládanie
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Sociálny dom ANTIC n.o., Bardejov
08501 Bardejov
Slovensko