Asistent/-ka predaja, zástupca/-kyňa vedúcej GATE Bratislava OC Eurovea, OC Obchodná

13.10.2019 GATE, a.s.
Miesto práce: Bratislava Eurovea, ul. Pribinova 8
Bratislava Obchodná, ul. Obchodná 14

Bratislavský kraj; okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Dokladač tovaru, merchandiser, Pokladník, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- poradenstvo a obsluha zákazníkov
- doplňovanie tovaru
- príjem a presun tovaru
- práca s pokladňou
- zamedzovanie krádežiam
- udržiavanie poriadku na predajni

Iné výhody:

Pracovný čas v našich predajniach je 11- hodinová pracovná doba vr. víkendov. Avšak odmenou za to, Vám budú 3-4 dni v týždni voľné.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

predajné skúsenosti prípadne praxe z priameho rokovania so zákazníkmi
vítané,
profesionalitu, zodpovednosť, príjemné vystupovanie,
stredoškolské vzdelanie alebo výučný list,
trestná bezúhonnosť,

Prax na podobnej pozícii nie je nutná
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- usilovnosť
- ochota
- slušnosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme medzinárodná spoločnosť obchodujúca pod značkou GATE a máme pevné postavenie na trhu v oblasti módy a doplnkov.

Špecializujeme sa na módu pre mladých a prevádzkujeme širokú sieť predajní v niekoľkých krajinách.

Oblasť pôsobenia:

Veľkoobchod s odevmi a obuvou

Adresa:

GATE, a.s.
Na Kopci 537/16
Žilina
Slovenská republika
gate.shop/sk/

Kontaktné údaje:

Eliška Bačová
Na Kopci 537/16, Žilina, 010 01, Slovenská republika