NASTAVOVAČ STROJOV (Ref. č.: 4-21-32549/PF)

17.07.2019 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska
Miesto práce: Senec
okres Senec
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
900 - 1050 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Chceš pracovať len na dve zmeny a mať voľné víkendy? Máme otvorenú pracovnú pozíciu na ktorej budeš pracovať od pondelka do piatku na dve zmeny. Ranná zmena je od 6:00 do 14:00 a poobedná od 14:00 do 22:00. Na začiatku linky vložíš materiál z ktorého sa vyrábajú produkty. Následne nadstavíš stroj a formy podľa zadania. Po ukončení procesu formy očistíš a ak je potrebné vyrovnáš hrany. Ak je potrebné formy opraviť, kontaktuješ kolegov na oddelení údržby.

Tvojou úlohou bude:

- zodpovedať za správne nastavenie strojov (výrobná linka)
- dopĺňanie materiálu do výrobnej linky
- komunikovať a spolupracovať s inými oddeleniami (napríklad oddelenie údržby)
- kontrolovať správnu činnosť strojov, či nedošlo k poškudeniu foriem
- zabezpečovať dennú operatívnu údržbu a čistenie strojov
- dbať na dodržiavanie bezpečnostných a požiarnych predpisov podľa inštrukcii

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Vhodný kandidát by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
- fyzická zdatnosť, pri vkladaní výrobného materiálu do výrobnej linky
- ochota pracovať na 2 zmeny
- technická zdatnosť, vedieť čítať zadania k novým produktom na základe ktorých nadstavíš stroj

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Kontaktné údaje:

Obchodná 2, Bratislava, 81101