#TsmeMy

    Aplikačný administrátor

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava, Košice, Okres Žilina
    Bratislava/Košice/Žilina

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Si proaktívny, rád komunikuješ? Baví ťa identifikovanie a riešenie problémov, analýza rizík a navrhovanie optimalizácií procesov? Potom neváhaj a rozbehni svoju kariéru v operations tíme, ktorý spravuje a riadi systémy pre viac ako 2 milióny zákazníkov.
    S čím sa u nás stretneš?
    - administrácia , konfigurácia a optimalizácia prevádzky zverených IT aplikácií
    - spolupráca pri identifikácii a riešení problémov s ostatnými zložkami spoločnosti
    - poskytovať druhostupňovú L2 užívateľskú podporu, identifikovať problémy, eskalovať a vykonávať opatrenia na ich odstraňovanie
    - spolupracovať s ostatnými stupňami užívateľskej podpory, vytvárať dokumentáciu postupov a spolupracovať na vzdelávacích aktivitách
    - analyzovať prevádzkové riziká a požiadavky na úpravu existujúcich systémov/IT riešení
    - navrhovať optimalizačné a procesné zlepšenia
    - vytváranie reportov a poskytovanie požadovaných údajov zo zverených systémov
    Čo ťa u nás naučíme?
    -pracovať s modernými nástrojmi na správu virtuálnych prostredí, ako je Docker alebo Kubernetes
    -spravovať aplikačné servery Tomcat, JBOSS, Liferay, IIS, Apache, SOA Suite
    -pracovať s Java Virtual Machine, Oracle DB, PostgreSQL
    -pracovať na rozhraní online riešení

    Ponúkaný plat

    1300 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Od 1300 €brutto (v závislosti od zručností a odbornej praxe)

    Termín nástupu do práce

    dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    Osobnostné predpoklady:
    - analytické myslenie, ochota učiť sa
    - tímový hráč, pokojná povaha pri riešení incidentov
    - schopnosť včasnej eskalácie problémov, proaktívnosť
    - vysoká miera zodpovednosti, vytrvalosť
    Prax:
    prax na obdobnej pozícií
    Výhodou:
    -Znalosť aplikačných serverov (Tomcat, IIS, SOA Suite) z hľadiska správy a konfiguráci.
    -Znalosť Java Virtual Machine.
    -Základný prehľad o štandardných prvkoch IT infraštruktúr a aplikačnej architektúry
    -Prehľad vo webových službách (WSDL) ,protokoloch (SOAP, REST). Tvorba jednoduchých scriptov v UNIX/Shell, SQL.
    -Znalosť bežných sieťových prvkov infraštruktúry veľkých korporácií.
    -Schopnosť analýzy sieťovej komunikácie za účelom identifikácie problémov.
    -Skúsenosti s Virtuálnymi prostrediami a najmä z pohľadu správy bežiacích aplikácií.
    -Skúsenosti s verzionovacími systémami (SVN, VSS, Git), správa SSL certifikátov.
    -Znalosť High Availability riešení.
    -Základný prehľad o architektúre mobilných aplikácií výhodou.
    -Skúsenosti s nástrojmi SOAP UI, VMWare ako používateľ, skúsenosti s HPSD, JIRA ako používateľ.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!