Zapisovanie odberných miest elektriny a plynu - obchodný reprezentant Nitra a okolie

02.09.2019 SLOVAKIA ENERGY Predaj s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitriansky kraj; okres Nitra; Nitra
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Obchodný referent
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zapisovanie odberných miest elektriny a plynu, - komunikácia so zákazníkmi , D2D akvizičná činnosť pre dodávateľa v určenom regióne

Iné výhody:

Ponúkame prácu v najúspešnejšej spoločnosti v danom segmente na Slovensku, nadštandardný príjem a motivačné finančné bonusy na základe dosahovaných výsledkov, služobný automobil aj na súkromné účely, školiaci program na náklady spoločnosti, mladý a dynamický kolektív....

Vybraní uchádzači budú telefonicky kontaktovaní managerom príslušnej pobočky za účelom osobného pohovoru. Po osobnom pohovore je pre uchádzača možnosť neplateného ukážkového dňa za účelom oboznámenia sa s obsahom našich činností.
(do životopisu uviesť tel. kontakt)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- komunikatívnosť
- pozitívny prístup k práci