Osádzanie malých súčiastok. Nenáročná práca pre ženy aj mužov. Nová Dubnica - bezplatné ubytovanie

14.10.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nová Dubnica
Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; okres Bánovce nad Bebravou, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Bardejov, okres Bratislava, okres Brezno, okres Bytča, okres Čadca, okres Detva, okres Dolný Kubín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Gelnica, okres Hlohovec, okres Humenné, okres Ilava, okres Kežmarok, okres Komárno, okres Košice, okres Krupina, okres Kysucké Nové Mesto, okres Levice, okres Levoča, okres Liptovský Mikuláš, okres Lučenec, okres Malacky, okres Martin, okres Medzilaborce, okres Michalovce, okres Myjava, okres Námestovo, okres Nitra, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Zámky, okres Partizánske, okres Pezinok, okres Piešťany, okres Poltár, okres Poprad, okres Považská Bystrica, okres Prešov, okres Prievidza, okres Púchov, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Rožňava, okres Ružomberok, okres Sabinov, okres Šaľa, okres Senec, okres Senica, okres Skalica, okres Snina, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Topoľčany, okres Trebišov, okres Trenčín, okres Trnava, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Veľký Krtíš, okres Vranov nad Topľou, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Žilina, okres Zlaté Moravce, okres Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Elektrotechnika a energetika, Výroba; Elektromechanik, Elektronik, Lakýrnik, lakovač, Montážnik, montér, Robotník, Technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,5 EUR/hod.
od 3,50 EUR/hod. + dochádzkový bonus, príplatok za cestovné, odmena za prácu v sobotu, nedeľu nad rámec ZP, bonus za kvalitu.....
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- uchádzačov bez praxe zaškolíme,

- osádzanie komponentov,
- montovanie zostáv,
- príprava materiálu,
- lepenie štítkov,
- balenie dosiek plošných spojov podľa príslušnej dokumentácie,

- práca v 2,3,4-zmennej prevádzke,
- práca vhodná pre mužov aj ženy

Iné výhody:

- veľká príležitosť pre tých, ktorí hľadajú prácu a chcú pracovať,
- trvalý pracovný pomer,
- výhodnejší systém odmeňovania (bonusy za dochádzku, kvalitu, ...)
- preplatenie cestovného pri účasti na pohovore nad 20 km
- dochádzkový bonus,

- príplatky za poobedné a nočné zmeny nad rámec zákona,
- príplatky za nadčas v týždni a cez víkend 50%,
- príplatky za prácu v sobotu a v nedeľu nad rámec zákonníka práce
- príplatky za sviatok a nadčas vo sviatok 150%
- mzdový systém podľa zručnosti - posun do vyššej platovej triedy

- výplata vždy na čas,

- stravovanie v závodnej jedálni / obed, večera /
- stravné lístky - aj nad rámec zákona,

- firemný autobus,
- cestovný príspevok,
- bezplatné ubytovanie, alebo príspevok na bývanie,

- váš konzultant počas celej doby trvania PP,

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- manuálna zručnosť, šikovnosť,
- ochota učiť sa nové veci a pracovať na zmeny,