ČSOB

Aplikačný/-á administrátor/-ka junior pre ČSOB Bratislava

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* Administrovať, konfigurovať a optimalizovať prevádzku zverených IT aplikácií
* Poskytovať užívateľskú podporu, identifikovať problémy, eskalovať a vykonávať opatrenia na ich odstraňovanie
* Vytvárať dokumentáciu postupov a spolupracovať na vzdelávacích aktivitách
* Spolupracovať na analýze prevádzkových rizík a požiadaviek na úpravu existujúcich systémov/IT riešení
* Navrhovať optimalizačné a procesné zlepšenia
* Dokumentovať prevádzku/problémy a poskytovať podporu pre aktualizáciu prevádzkovej dokumentácie zverených systémov
* Testovanie, vytváranie reportov

Upresnenie platových podmienok

od 1 100 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda od 1 100 € brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú. #LI-LD

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

*Vysokoškolské vzdelanie I. stupňa, vysokoškolské II. Stupňa, IT výhodou
*Pozícia vhodná pre absolventa
*AJ výhodou
*Analytické myslenie, zameranosť na detail, komunikačné schopnosti, tímový hráč

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie