#TsmeMy

    Senior špecialista prevádzky sietí a služieb (BA, BB, KE, Praha)

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Na tejto pozícií budete mať možnosť podieľať sa na konfigurácií a prevádzkovej správe IP a ďalších prvkov dátových sietí Slovak Telekomu.
    Vašou zodpovednosťou bude:
    -Administrácia IP/Ethernet sietí spoločnosti (implementácia prvkov, konfigurácia prvkov a služieb, riešenie poruchových stavov).
    -Spolupráca s dalšími oddeleniami spoločnosti pri implementácii sietí a služieb ( plánovanie, výstavba) a pri riešení poruchových stavov (dohľadové centrum, ostatné prevádzkové tímy, field technici ).
    -Aktívna údržba evidencie a prevádzková dokumentácia siete.
    -Spolupráca na testovaní nových riešení a produktov .
    -Spolupráca na koncepcií výstavby a optimalizácie spravovania sietí.
    -Spolupráca na vývoji a špecifikácií využitia systémov pre monitoring a manažment sietí.
    -Komunikácia s dodávateľmi pri riešení poruchových stavov.
    -Spolupráca a zdieľanie vedomostí v rámci tímu.

    Ponúkaný plat

    1700 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Od 1700 €brutto (v závislosti od zručností a odbornej praxe)

    Termín nástupu do práce

    dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Všeobecne požadované znalosti

    Osobnostné predpoklady:
    - samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
    - tímový duch a proaktivita
    - analytické myslenie

    Prax:
    -skúsenosť v oblasti ICT
    -prax3 rok v oblasti správy IP sieťovej infraštruktúry

    Požiadavky:
    -Vynikajúcí prehľad v oblasti IP technologií, Internetu a datových L2 a L3 sietí
    -Výborná znalosť riadenia aktívnych prvkov dátových sietí, najmä technológie Cisco Systems
    -Pokročilé (praktické) skúsenosti s protokolmi BGP, OSPF, IS-IS, LDP, MPLS
    -Pokročilá znalosť princípov a technológií L2 a L3 QoS na Cisco zariadeniach
    -Pokročilá znalosť technologií MPLS
    -Skúsenosti so správou rozsiahlých sietí.
    -Základná znalosť prostredí UNIX/Linux.
    -Vítané sú skúsenosti so správou infraštruktúry dátových centier (primárne Cisco technológie)
    -Vítané sú skúsenosti so správou Cisco wifi infraštruktúry (AP, WLC)

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!