Pomocný kuchár

08.12.2019 TATRA TRADING INTERNATIONAL s.r.o.
Miesto práce: Horizont Resort ****, Stará Lesná 178, 059 60
Slovenská republika; okres Kežmarok, okres Poprad, okres Spišská Nová Ves, okres Stará Ľubovňa; Kežmarok, Poprad, Svit, Vysoké Tatry
Typ pracovnej ponuky: Kuchár, Pomocná sila v kuchyni
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 - 900 EUR
Platové ohodnotenie je za odpracovaný plný pracovný fond v danom kalendárnom mesiaci. Výsledná suma sa odvíja aj na počte odpracovaných víkendov, resp. sviatkov, čo sú príplatkové dni. Mzda je uvedená v sume brutto.
Termín nástupu do práce: od 1.12.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pomocné práce v kuchyni, od prípravy teplých a studených raňajok, cez šaláty, koláče a polievky na prípravu večerného bufetu. Blízky spolupracovník kuchára, spolu tvoria dokonalý celok. Práca v kolektíve.

Iné výhody:

Práca v stabilnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu. Možnosť ubytovania počas pracovných smien. Poskytnutie pracovného oblečenia po ukončení skúšobnej lehoty, príspevok na stravu, strava poskytovaná priamo v hoteli. Možnosť uplatnenia výhod klubovej karty v našich zariadeniach, zľavy na vstupy i konzumáciu. Sezónne lístky do Aquaparku a rôzne iné benefity.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Vzdelanie a prax v gastronómii výhodou.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Tatra Trading International s.r.o. je orientovaná na hotelový , kongresový a wellness business. Je to výnimočný špičkový projekt ocenený viacerými certifikátmi v oblasti enviromentalistiky, ekológie, hotelových a reštauračných služieb, s medzinárodnou klientelou a s významným postavením na slovenskom trhu cestovného ruchu.Spoločnosť prevádzkuje exkluzívny hotel Horizont Resort**** a hotel Hills**** v Starej Lesnej.

Oblasť pôsobenia:

Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

Adresa:

TATRA TRADING INTERNATIONAL s.r.o.
178
Stará Lesná
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Danka Lacušová
178, Stará Lesná, 059 60, Slovenská republika