predavač, pokladník

20.09.2019 COOP JEDNOTA MARTIN, spotrebné družstvo

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Martin
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Obchod; Pokladník, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 520,00 € + prémie, príspevok na dopravu do zamestnania,vyšší príplatok za odpracované soboty, nedele. Po zaučení na pokladníka alebo predavača mäsa 625,00 €
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 16.7.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

  • manipulácia s tovarom,
  • vykladanie, dokladanie tovaru,
  • práca pri pulte, (krájanie salámy, syra),
  • obsluha zákazníkov,
  • kontrola dátumu spotreby,
  • práca na zmeny.

Iné výhody:

K zmluvnej mzde príspevok na dopravu do zamestnania podľa podmienok kolektívnej zmluvy, príspevok na stravovanie, príplatok nad Zákonník práce za odpracované soboty a nedele, prémie, príspevok do tretieho piliera v NN Tatry Sympatia.

Informácie pre uchádzača:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti - hygienické minimum vítané

- komunikatívnosť