Upratovačka

Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov
Záhradnícka 42
81107

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády; Upratovačka
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
26. 3. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
27. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnania

Náplň (druh) práce
Upratovacia spoločnosť, príjme panie na upratovanie súkromného zdravotníckeho strediska/objektu, v širšom centre Bratislavy, /okolie Svätoplukovej ulice/.
Prácu ponúkame na trvalý pracovný pomer, teda na riadnu pracovnú zmluvu - na 8 hodín, a tiež na trvalý pracovný pomer - skrátený úväzok, na 4.5 hodiny.
Momentálne potrebujeme:
2 pani na upratovanie v pracovnom čase od 12.00 do 17.00 hod., a 15.30 do 20,30 hod. pondelok až piatok /skrátený úväzok 4.5 hodiny vrátane prestávky na stravu/.
Alternatívne aj
1 pani na upratovanie v pracovnom čase od 12.00 do 20.30 hod., pondelok až piatok /plný úväzok 8 hodín vrátane prestávky na stravu/.
Radi privítame medzi nás vitálne starobné dôchodkyne, alebo ženy v produktívnom veku, tiež mamičky na rodičovskej dovolenke, s praxou v upratovaní aspoň 1 rok, s čistým RT, ktoré si chcú takouto formou vylepšiť svoj rodinný rozpočet.
Ponúkame mzdu na 4,5 hod. úväzok 380,00.Eur netto a na plný 8,0 hod úväzok mzdu 670,00 Eur netto. Plus gastrolístky, podľa ZP.
V prípade záujmu pracovať v našej spoločnosti, nás neváhajte kontaktovať na t. č. 0907/819462, v čase od 08.00 do.18.00 hod počas pracovných dní. Tešíme sa na Vás.
Nástup 1.9.2019 a v prípade neočakávaných okolností aj skôr po vzájomnej dohode.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventamladistvéhozdravotne postihnutého

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 15:30
do 20:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
mladistvého
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

ZUČIKO s.r.o.
Písniky 5137/58
90101 Malacky
Slovensko