Manipulant na čerpacej stanici Nitra, Levická

19.09.2019 REAL - K, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Nitra
Levická 3
94901

okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Výroba; Obrábač kovov, Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 624 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

k hrubej mzde 624 € ponúkame + pohyblivú zložku až do výšky 500€ brutto, ktorá zahŕňa:
- príplatky/za nočnú prácu, za prácu nadčas, za prácu vo sviatok, za prácu cez víkend
- odmena z tržby z predaja tovaru v shope

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
624 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
17. 6. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
14. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklama

Náplň (druh) práce
- obsluhovanie palivových stojanov na čerpacích staniciach, napomáhanie s načerpaním pohonných hmôt do motorových vozidiel
- účtovanie pohonných hmôt, služieb a doplnkového sortimentu prostredníctvom registračnej pokladne a platobného terminálu
- preberanie a dokladanie tovaru do regálov a druhotných predajných priestorov dodržiavaní zásady FIFO
- zodpovednosť za hotovosť v pokladni, prepočítanie, odovzdávanie dennej tržby a uskutočnenie dennej uzávierky
- dodržiavanie prísnych bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení
- zodpovedne a presne pripraviť inventarizáciu tovarov a peňažných prostriedkov na odovzdanie nastupujúcej zmene
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 19:00

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna

Ďalšie požiadavky:

- komunikácia so zákazníkmi, poradenstvo v oblasti pohonných hmôt,
- znalosť práce s PC,
- komunikatívnosť, ochota, príjemné vystupovanie,
- ZODPOVEDNOSŤ

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

REAL - K, s.r.o.
Novozámocká cesta 3946
94501 Komárno
Slovensko
Tel: +421911288009