ČSOB

Brigáda na Oddelení akceptácie platobných kariet pre ČSOB

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Spracovanie/zápis obchodníkov v aplikáciách banky pre POS, ECOMM
*Vykonať archiváciu evidencie zaslania zadržaných PK z ATM,
*Skontrolovať zoznamy a správnosti doručenia a rozposlanie zadržaných PK z ATM,
*Vykonať kontrolu správnosti adries klientov při nedoručených – z pošty vrátených listových zásielok,
*Spracovať agendu vrátených platobných kariet z pošty a opatovné preposlanie na adresu klientov
*Vykonať evidenčné práce a revíziu zoznamov doručených a opätovne rozposlania zásielok nedoručených platobných kariet,

Upresnenie platových podmienok

od 4,50 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda 4,50€/hodina brutto dlhodobú brigádu, možnosť pracovať aj popri vysokej škole

príjemné pracovné prostredie získanie praxe
príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

*si študent/ka denného štúdia na VŠ a máš záujem o dlhodobú brigádu
*ak Ťa láka práca v poisťovni
*rád/rada sa učíš nové veci
*spoľahlivosť, samostatnosť a komunikatívnosť sú tvojimi hlavnými črtami.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie