POKLADNÍK / POKLADNÍČKA

17.09.2019 METRO Cash and Carry SR s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovenská republika; okres Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Pokladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 624 - 700 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre našu prevádzku vo Zvolene hľadáme nových kolegov na pozíciu – POKLADNÍK / POKLADNÍČKA na zastupovanie počas materskej dovolenky. Náplň práce – zúčtovanie správnych súm pri pokladni a preberanie hotovosti. Kontrolovanie správnosti účtovaného a skutočne predávaného tovaru. Realizovanie bezhotovostných platieb, samozrejmosťou je proaktívny predaj a starostlivosť o zákazníkov. Odovzdávanie relevantných informácií nadriadenému o zákazníckych potrebách, udržovanie predajnej plochy v čistote. Dodržiavanie interných pravidiel a procedúr. V rámci adaptačného programu Vás pripravíme na všetky budúce úlohy, preto nie je potrebná predchádzajúca prax. Poskytneme Vám dôkladné zapracovanie, pri ktorom Vás individuálne povedie skúsený kolega. U nás máte priestor rásť!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie