Finančný manažér - Čadca

14.09.2019 BEE Group, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Čadca
Čadca
02201

okres Čadca
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Obchod; Finančný manažér, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 2000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
2000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
13. 6. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
12. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaPersonalistika, administratíva a služby zákazníkom

Náplň (druh) práce
1. Evidencia, účtovanie majetku
2. Príprava majetku na vyradenie
3. Určovanie OC majetku (kalkulácie)
4. Kontrola výroby, účtovanie výroby
5. Plánovanie finančných tokov
6. Účtovanie bankových výpisov
7. Vyčíslenie a účtovanie kurzových rozdielov
8. Príprava denných cash flow reportov
9. Príprava, kontrola a schvaľovanie zmlúv pred podpisom
10. Kontrola všetkých účtovných a finančných pohybov vo firme (mzdových, fakturačných, pohybov majetku, finančných operácii)
11. Riešenie účtovných a ekonomických problémov s auditorom
12. Zastupovanie spoločnosti pri komunikácii so všetkými inštitúciami
13. Pripravovanie a koordinovanie inventúr vyplývajúcich zo zákona
14. Komunikácia s cudzineckou políciou a zastupovanie v konaniach,
15. Vybavovanie pracovných povolení pre Kórejských zamestnancov
16. Prihlasovanie automobilov do evidencie
17. Plnenie podmienok vyplývajúcich z normy ISO a ISO/TS
18. Informovanie pracovníkov o environmentálnej politike a environmentálnych cieľoch spoločnosti, sledovanie ich plnenie a dosahovanie
19. Informovanie pracovníkov o zistených skutočnostiach, dôležitých pre plnenie zavedených noriem
20. Minimalizovanie environmentálnych vplyvov na ŽP
21. Poskytovanie ZEMS podklady na spracovanie údajov o množstve zlikvidovaného odpadu, spotrebe elektrickej energie, zemného plynu a vody
22. Kontrolovanie a aktívnu účasť na dodržiavaní podmienok separácie odpadu
23. Kontrolovanie stavu a čistoty na pracoviskách, separovanie odpadu

Právomoc:
1. Zastupovanie spoločnosti vo všetkých právnych úkonoch na základe generálnej plnej moci
2. Schvaľuje dovolenky, priepustky, dochádzku, prémie podriadených zamestnancov
3. Vytvára, dopĺňa a upravuje vnútropodnikové smernice, zmluvy s dodávateľmi, resp. s partnermi
4. Štatistické hlásenia
5. Spracovanie dokladov pre štátne subjekty, colné úrady, poisťovne...
6. Vykonávanie dychovej skúšky zamestnancov
7. Zastupovanie firmy v konaniach s ZO OZ KOVO

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 5:00

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • matematická gramotnosť
  • samostatnosť
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

BEE Group, s.r.o.
Republiky 4
01001 Žilina
Slovensko
Tel: +421907677775