Asistentka výkonnej riaditeľky

18.10.2019 eDiéta s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Pezinok
Pezinok

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Vrcholový manažment; Asistent, Výkonný riaditeľ
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Naša výkonná riaditeľka potrebuje tvoju pomoc a tak ťa hodláme obsadiť do pozície odbornej, možno neskôr výkonnej asistentky. Budeš Tá prvá na tejto pozícii a tak to o to bude určite pre obe jednoduchšie. Hľadáme človeka, ktorý chce a bude rásť spolu s nami, ktorý má otvorené oči a uši a vie rozoznať svoju šancu na úspech. Nároky sú vysoké, ale šikovným a odvážnym patrí svet. A môžeš nám veriť ten náš svet sa ti bude páčiť.
Tu sú štandartné výhody:
• Práca v stabilnej a prestížnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou na slovenskom trhu
• Výborný adaptačný proces a zaškolenie
• Pravidelný odborný aj osobný rozvoj
• Sebarealizácia a uplatňovanie vlastných nápadov na zlepšenie
• Príležitosť byť pri neustálom rozvoji jedinečnej značky na Slovensku
• Dobré finančné ohodnotenie a odmeňovanie zohľadňujúce náročnosť pracovnej pozície a výkon
• Prepracovaný systém riadenia výkonnosti a hodnotenia zamestnancov
• Priateľská a otvorená firemná kultúra
• Zdarma obedy, káva, nápoje
• Firemný mobil ak treba auto
• A mnoho ďalších benefitov
Tak čo povieš?

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
900 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
12. 6. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
28. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Personalistika, administratíva a služby zákazníkomObchod, marketing a reklama

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:1. 7. 2019Informácie pre záujemcu:Budeme radi ak nám na náš mail : email pošleš svoj životopis ideálne spolu s fotografiou a následne by sa s tebou niekto telefonicky spojil a po krátkom rozhovore by sme Ťa pozvali na stretnutie - pohovor.

Náplň (druh) práce
- zabezpečovanie administratívnej agendy (hospodárska korešpondencia)
- bežná komunikácia s klientmi
- komplexná administratívna, organizačná a asistentská podpora
- starostlivosť o návštevy v spoločnosti
- organizačná príprava pri príprave a plánovaní obchodných stretnutí a
prezentácií
- participácia pri príprave a realizovaní marketingových aktivít spoločnosti
- príprava a spracovávanie administratívnych dokumentov, podkladov a
reportov
- komplexná podpora chodu kancelárie
- archivácia zmluvnej agendy

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventamladistvého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
mladistvého

Požadované vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • informačná gramotnosť
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • organizovanie a plánovanie práce
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Open Office - pokročilá
  • Adobe Photoshop - pokročilá
  • Microsoft Windows - pokročilá
  • SAP - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Základné predpoklady a požiadavky na túto pozíciu sme sa ti pokúsili definovať, no určite by si mala trošku vyzerať, trošku vedieť vystupovať, mať esprit, zdravú charizmu, náboj, ťah na bránu a štýl. Zdá sa ti to veľa?
My to v tebe určite nájdeme...

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • iniciatívnosť
  • cieľavedomosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • vnútorná stabilita

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

eDiéta s. r. o.
Za Koníčkom 5
90201 Pezinok
Slovensko
Tel: +421905273042