Project and Transport Manager, Eastern Europe, LCC

03.08.2019 Mondelez European Business Services Centre s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Petržalka
Digital Park III, Einsteinova 19
85101

Typ pracovnej ponuky: Obchod; Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 2350 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
2350 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
12. 6. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
21. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Logistika, skladovanie a poštové služby

Náplň (druh) práce
Projektový a dopravný manažér podporuje riadenie Európskeho strediska kontroly nákladu tým, že je zodpovedný za odborníkov v oblasti dopravy LCC v rámci dopravných tímov LCC prostredníctvom nasledovných aktivít:

a) Vedenie tímu dopravných špecialistov v danej oblasti.
b) Podpora LCC projektov a rozšírení.
c) Podpora riadenia LCC.
d) Zameranie na produktivitu, príležitosti a spoľahlivý zákaznícky servis.
e) Integrácia nových členov tímu a podpora rozvoja špecialistov v doprave.
f) Prispievanie k obstarávaniu v logistike.
g) Komunikácia so zákazníkmi a každodenné zlepšovanie úrovne služieb zákazníkom.
h) Rozsah pôsobnosti sa môže rozšíriť tak, aby vyhovoval meniacej sa stratégii a rozšíreniu Centra riadenia zaťaženia.
i) Nákup dopravných služieb od zmluvných a nezmluvných dopravných spoločností.

Primárne zodpovednosti a očakávaný konečný výsledok:

1. Denné zodpovednosti
Podpora a riešenie problémov súvisiacich s dopravou;
Uplatňovanie sankcií a nárokov na dopravcov podľa platnej prepravnej zmluvy;
Denná kontrola práce špecialistov v doprave;
Zavádzanie nových dopravných ciest a skladovej siete;
Pomoc špecialistovi v doprave pri riešení problémov súvisiacich s obstarávaním v logistike, fakturáciou nákladov, úlohami súvisiacimi s bezpečnosťou a všetkými ostatnými otázkami týkajúcimi sa dopravy;
Budovanie poznatkov v oblasti dopravy, ktoré by mali pozícii umožniť slúžiť ako kľúčový bod informácií a údajov týkajúcich sa medzinárodnej dopravy na podporu zákazníka a LCC s cieľom dosiahnuť zlepšenie produktivity a procesov.

2. Poskytovanie zákazníckej podpory
• Kontrola mesačných KPI (Optimalizácia, náklady, využívanie, dodržiavanie termínov dodania)
• Integrácia nových zákazníkov a ich zosúladenie s modelom LCC so zameraním na produktivitu
• Ad hoc zákaznícka podpora
• Zhrnutie trendov a predvídanie vysokej a nízkej sezónnosti
• Vyhodnocovanie kľúčových výkonov nosičov podľa mesačných KPI
• Reportovanie LCC
• Zabezpečenie integrity údajov v systéme riadenia dopravy a dodržiavanie nástrojov na vykazovanie a monitorovanie LCC
• Úzka spolupráca s obstarávaním a nákupom ďalších potrebných kapacít, ktoré nie sú zahrnuté v ponuke, a podpora pri príprave výberových konaní.

3. Budovanie tímu
• Zameranie na rozvoj tímov, konsolidáciu a zabezpečenie rozvojových príležitostí pre talentovaných jednotlivcov na podporu ich rozvoja pre budúce úlohy v rámci podnikania;
• Znalosť etických a právnych záväzkov v súlade s pozíciou;
• Riešenie otázok a obáv v súvislosti s etickým problémom alebo problémom s dodržiavaním predpisov;
• Uplatňovanie integrity vo všetkých aspektoch profesionálneho a verbálneho správania.

4. Funkčné excelovanie a dopad
• Vedenie a podpora projektov v súlade so strategickými a prevádzkovými cieľmi LCC a CS & L.

Ako súčasť novej implementácie TMS a zlepšenia riadenia dopravy bude manažér riadiť:
• Proces a spôsoby pracovného návrhu; vývoj, testovanie a implementácia nových procesov;
• Zabezpečenie širšieho uplatnenia systému riadenia dopravy pre medzinárodnú a vnútroštátnu dopravu: colné riešenie, optimalizačné algoritmy, automatické prideľovanie dopravných príkazov.

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 17:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore ekonomika a manažment podniku-manažment výroby a logistika

Dĺžka praxe

6 alebo viac rokov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • informačná gramotnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • matematická gramotnosť
  • motivovanie ľudí
  • organizovanie a plánovanie práce
  • osobnostný rozvoj
  • prezentovanie
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • rozhodovanie
  • samostatnosť
  • tímová práca
  • vedenie ľudí
  • vyjednávanie

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2
  • ruský - vysoká: C1 a C2
  • nemecký - elementárna: A1 a A2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - vysoká
  • Microsoft Word - vysoká
  • Microsoft Outlook - vysoká
  • Microsoft PowerPoint - vysoká
  • Visual Basic - vysoká

Ďalšie požiadavky:

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá a zašlú svoj životopis výhradne cez náš portál https://careers.mondelezinternational.com/

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • asertivita
  • cieľavedomosť
  • dominantnosť
  • empatia
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť
  • pamäť
  • pozornosť
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • predstavivosť
  • sebaistota
  • spoľahlivosť
  • sebaovládanie
  • trpezlivosť
  • vnútorná stabilita

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Mondelez European Business Services Centre s. r. o.
Račianska 44
83242 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko