Elektrikár do automotive (do kmeňového stavu) - Senica

14.08.2019 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Senica
Typ pracovnej ponuky: Elektrikár, Elektrotechnik, Inžinier údržby
Ponúkaný plat (základná mzda): 1150 EUR
od 800 eur (v čistom) - plus príplatky za smeny, nočné práce, hlučné prostredie, rizikové prostredie, dochádzkový bonus
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Nevadi ti práca na 4 kové smeny? (2 dni práca, 2 dni voľno ). Máš skúsenosti s údržbou vo výrobe a máš elektro vyhlášku (minimálne §21 ) ? Potom je táto práca ako stvorená pre teba.

Tvojou úlohou bude :
• výkon operatívnej, preventívnej a prediktívnej údržby
• realizácia plánu údržby
• kontrola prevádzky zariadení
• úpravy, nastavovanie zariadení v súlade s dokumentáciou technických zariadení
• riešenie elektrikárskych a mechanických problémov vo výrobe
• záznamy o vykonanej údržbe

Iné výhody:

- Stabilné pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
- Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej zahraničnej spoločnosti
- Dobré pracovné podmienky
- Zaujímavé platové ohodnotenie
- 2% na doplnkové dôchodkové sporenie
- Kurz anglického jazyka zdarma priamo v spoločnosti
- Podpora zdravia-plaváreň, posilňovňa, ovocné šaláty,Týždeň zdravia, firemne akcie
- Motivačný program

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie