Obchodný manažér - export

11.06.2019 nextporter s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Komenského 10/A, Banská Bystrica
Banskobystrický kraj; okres Banská Bystrica; Banská Bystrica
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo; Account manager, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 - 8000 EUR
Ponúkaný plat (brutto): 800 € brutto (fix) + nelimitovaná provízia priamo závislá od vlastných výkonov
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 19.7.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Potrebujete obchodného ducha, anglický jazyk na komunikačnej úrovni a ochotu niekedy vycestovať za klientmi. Ak máte záujem veľa sa učiť, pracovať na sebe, ste ochotný prekonávať prekážky, určite je to príležitosť pre Vás.

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• vyhľadávanie potenciálnych partnerov v Európe
• pravidelná komunikácia s klientmi a sledovanie trhu
• spoluvytváranie obchodnej stratégie
• aktívny predaj značkovej drogérie, kozmetiky a kávy v Európe
• samostatné vedenie obchodných rokovaní
• administratívne spracovanie objednávok
• vyhodnocovanie a analýza svojej obchodnej aktivity

Iné výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity
• Zázemie stabilnej a neustále expandujúcej spoločnosti
• Priama podpora vedenia
• Neustály odborný a osobnostný rozvoj a vzdelávanie
• Neobmedzený príjem a istá budúcnosť pri dosahovaní očakávaných výsledkov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• pokročilá znalosť vyhľadávania na internete
• túžba presadiť sa na danej pracovnej pozícii
• ochota a potreba neustále sa posúvať vpred
• produktivita, aktivita, silný záujem,
• pozitívne myslenie,
• schopnosť samostatne viesť obchodné rokovania,
• dôslednosť a spoľahlivosť
• zdravá asertivita